Vtipy s Hurvínkovi

17. června 2009 v 18:31 | AdelQa |  Vtípky
"Tatí, je to hnědé a kouří se z toho,co to je?" ptá se Hurvínek svého otecka. "Nevím" odpoví Spejbl. "No to je přece zpocená veverka."


"Tatí, víš jak se bez obtíží chytne slon?" "To nevím Hurvínku." "Vyhlédne se cesta po které slon chodí, postaví se tam židle, na židli se dá připínáček, na něj noviny a na opěradlo se přilepí mucholapka. Slon přijde, bude si chtít přečíst noviny, sedne si na špendlík, píchne se, vyletí do vzduchu a chytne se na mucholapku. Chachááá."


"Hurvínku, víš co dělá muž, který jde po ulici a jednou rukou mává a jednou se popadá za břicho?" ptá se Hurvínka Bára. "Nevím" odpoví Hurvínek. "Převypravuje si vtipy. Nad těmi které se mu nelíbí mávne rukou a při těch co se mu líbí se popadá za břicho."


Hurvínku, jakto že jsi dnes nebyl ve škole?"hudruje pan Spejbl. "Protože tam byl čert" odvětí Hurvínek. "Co prosím?" diví se Spejbl "No copak se neříká:Kam čert nemůže, tam nastrčí doktora."


"Hurvajz, jak to že už máš zase pětku?", běduje pan Spejbl nad Hurvínkovou žákovskou knížkou. "Co se zlobíš tatí, náhodou jsem ti tím zachránil život", odvětí Hurvínek. "Jak to?", nechápe pan Spejbl. "No vždyť jsi posledně říkal, že jestli nedostanu pětku, tak snad skočíš z okna", vysvětluje Hurvínek.

Paní Kateřina jde na návštěvu ke Spejblům a když přijde před jejich dům, uvidí pana Spejbla na střeše. "Jéminkote, co děláte na té střeše pane Spejble?", ptá se. "Připevňuji na naší televizní anténu feferonku", zní odpověď. "A proč?", nechápe paní Kateřina. "No přeci abychom měli ostřejší obraz".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

girl x boy

girl
boy

Komentáře

1 X . x . M@rt!nk@ . x . X X . x . M@rt!nk@ . x . X | Web | 26. června 2009 v 14:53 | Reagovat

Ty ftipy sou fajnéé :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama